Nejkrásnější místa Islandu s vůdcem smečky

Vážení čtenáři a případní zájemci o tuto akci. Vzhledem k současným událostem v Evropě, potažmo po celém světě, je uskutečnění letošního ročníku značně nejisté. Zatím se tedy raději jen začtěte a plánujte se mnou asi až příští rok.

Když už na Island, tak aby opravdu stálo zato!

Jste fascinováni fotografiemi Islandu a chtěli byste vidět všechna ta krásná místa na vlastní oči? Vidět tryskající gejzír, lámajíci se kry v Ledovcové Laguně či tuleně a papuchalky v jejich přirozeném prostředí? Vykoupat se v přírodním geotermálním jezírku či řece? Navštívit místa, kde se natáčely světové hity jako Hry o Trůny, Hvězdné války či Batman? A ještě k tomu za krásného počasí? Potom je právě tato akce právě pro vás.

Flexibilita a skvělá znalost prostředí Islandu vůdce smečky (tvůrce tohoto webu osobně) dává této akci nebývalý rozměr. Z desítek krásných míst, které Island nabízí vybereme vždy to místo a oblast, které budou vzhledem k počasí a dalším vlivům to nejvhodnější. Zážitek z cesty se tak bude násobit.

Největší výhodou této akce je absence pevného itineráře. Na Islandu je dobrých 150 krásných míst, a všechna by stála za to vidět, což ale ani v nejnabitějším týdnu není ani zdaleka možné, proto budeme tam, kde bude dle situace nejlepší počasí.

V minulém roce jsme např. s mojí skupinou potkali pod vodopádem Seljalandsfoss autobusový zájezd jedné české cestovky. Na druhý den jsme měli my i oni v plánu navštívit přesně ta samá místa. A skutečně jsme je viděli, ovšem přesně v opačném pořadí. A zatímco účastníci cestovkového zájezdu byli stále pod postupujícím mrakem a občasným deštěm, my jsme měli krásný slunečný den a mrak jen projeli. Když někdy přidávám fotky na některou z cestovatelských skupin slýchám jen: “nojo, to vy jste měli štěstí na počasí.” Jenže tajemství je v tom, jít štěstí a hezkému počasí naproti.

A to právě budeme. V komorním prostředí malé skupiny (max. 8 duší) budeme mít dost času a prostoru si všechna místa krásně užít. Stresu je všude dost, v islandské přírodě je fajn se nejen kochat její krásou ale i dát odpočinout duši.

– malá kompaktní skupina sympatických lidí
– nezapomenutelné zážitky
– znalý a zkušený vůdce smečky
– ty nejlepší možné fotky (a selfíčka)
– uvidíme Elfy v jejich přirozeném prostředí

“Vše tak nějak hezky plynulo, až se nám ani nechtělo dom”.

Každý den minimálně 10 fotek, co zboří instagram a pokud nemáte instagram tím líp, obrazy co zažijeme se vám vryjí do paměti a už na ně nezapomenete. Namísto deště hezké počasí, namísto spěchu ve velké skupině klid a pohoda skupiny komorní. A vůdce smečky připravený řešit případné komplikace cestou. Veškeré potřebne vybavení a zázemí expedičního vozu k bude dispozici, s trouchou nadsázky lze říct, že vám stačí vzít si foťák (a dobré boty).

Nad rámec výletu vám můžu pomoci s koupí letenky a dalším po dohodě.

Termíny na červenec, srpen a září vždy se začátky a konci v sobotu.

Máte zájem se přidat a poznat Island tak, jako málokdo jiný? Pak prosím vyplňte nezávaznou přihlášku a zůstaneme v kontaktu. Kontaktovat mě také můžete přímo buď mailem na krizemkrazemislandem@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 775 545 392.

A nenechávejte přihlášku na příště, zapomenout na nezapomenutelné by přece byla škoda.

Ruben

Nejbližší akce

Všechny

Další zajímavé akce